Vyčištěné zuby za 20 sekund? Kartáček s umělou inteligencí to zvládne

Kartáček s umělou inteligencí Babahu X1

Každý den strávíme několik minut čištěním zubů. Zároveň ne každý má správnou techniku a zvládne zuby vyčistit opravdu efektivně. Nový kartáček s umělou inteligencí Babahu X1 to prý zvládne lépe než vy a stačí mu k tomu jen 20 sekund. Skončí zubaři bez práce? Podívejte se na novinku v našem článku!

Babahu X1 nejvyšší čas se rozloučit s vaším starým kartáčkem?

Nový kartáček Babahu X1 je zcela odlišné konstrukce, než nabízí kartáčky aktuálně dostupné na trhu. Novinka nemá klasickou hlavu se štětinami. Naopak se svou konstrukcí jedná o náústek do kterého se uživatel „zakousne“. Materiál náústku je silikagel do nějž je vlisováno bakteriostatikum, které se vypořádá s bakteriemi. Díky tomu je prý Babahu X1 mnohem hygieničtější, než stávající kartáčky na nichž se můžou bakterie množit snadněji.

Patentovaný tvar kartáčku nese speciální 6D čistící štětinky. Ty, dle výrobce, zvládnou kompletně očistit všechny zuby v ústech a během 10-20 vteřin zbavit 99,9 % bakterií. Zároveň mají být extra šetrné k vašim dásním. Jedná se o sonický kartáček s frekvencí 31800-40000 vibrací za minutu ve verzi pro dospělé. Varianta pro děti operuje v rozmezí 18000-31800. Takto velká rozpětí jsou kvůli tomu, že umělá inteligence v kartáčku dokáže sama nastavit ideální hodnotu pro vaše zuby.

babahu® X1 – World’s First AI Hand Free Toothbrush

babahu® X1 - World’s First AI Hand Free Toothbrush

Kartáček Babahu X1 se dobíjí bezdrátově dvě hodiny. Takové nabití poskytne dostatek energie pro až 30 dní používání. Jeho základna dokáže pojmout až tři čistící hlavice najednou. Na produkt se vybírají finance na serveru Indiegogo. Požadovaná částka činí minimálně 5000 dolarů. Dnes je první den od spuštění akce a vybraná částka je už 4200 dolarů a zcela jistě se minimální částka vybere. Nejrychlejší předplatitelé mohou ušetřit téměř 50 % z prodejní ceny z následné prodejní ceny. Prvních 300 předplatitelů může koupit set kartáčku, čistící hlavice a dobíjecí základny za 99$ (cca 2800 Kč s DPH). Poštovné je zahrnuto v ceně. Kartáček lze koupit na stránkách IndiegogoŽivotnost čistící hlavice je 6-12 měsíců a v běžném prodeji by měla stát 30$ (cca 850 Kč s DPH). První kusy zboží by se měly odesílat v lednu příštího roku 2019.

Změní Babahu X1 způsob jakým si čistíme zuby, nebo se jedná jen o další gadget?

Zdroj: gizchina.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)