TOPlist

K představení Realme Watch S dojde velmi brzy. Na co se těšit?

realme watch s

Realme představilo své hodinky Realme Watch již v květnu a chystá další model. K představení Realme Watch S dle všeho dojde velmi brzy. Pákistánské zastoupení značky na Twitteru totiž omylem oznámilo, že bude tento model představen 2. listopadu.

K představení Realme Watch S dojde velmi brzy

Kromě samotného tweetu můžeme vidět také plakát, který odhaluje kompletní design hodinek Watch S spolu s ciferníky a barvami řemínků. Také víme, že bude přední stranu hodinek pokrývat 1,3″ kruhový dotykový displej s automatickým jasem a baterie nabídne výdrž 15 dní.

K představení Realme Watch S dojde velmi brzy

K dispozici bude dle všeho 16 sportovních režimů a samozřejmě nebudou chybět nejrůznější senzory pro měření srdeční frekvence a okysličení krve. Jak již bylo řečeno, hodinky budou odhaleny již 2. listopadu, kdy se dovíme více informací. Proslýchá se, že budou mít hodinky také svou Pro variantu. Tato informace však prozatím není ověřena.

Jak se těšíte na nové Realme Watch S?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)