Poslední šance: Globus prodává nejlevněji v ČR tuto 43″ 4K Android TV od JVC

JVC LT-43VA3335 4K Android TV Globus akce sleva

V akční nabídce českého obchodního řetězce Globus se po delší době opět objevil kousek z kategorie elektroniky, který má aktuálně nejnižší cenu na tuzemském trhu. Krátkodobá sleva se týká LED televizoru JVC LT-43VA3335, který má mezi vlastnostmi například 4K rozlišení (3 840 x 2 160 pixelů), poměrně kompaktní úhlopříčku 43 palců nebo systém Android TV 11. K internetu se zařízení umí připojit přes Wi-Fi i kabel.

K obrazovým specifikacím patří mimo jiné HDR 10 či Dolby Vision HDR, u zvukové výbavy najdeme Dolby Atmos, DTS VIRTUAL:X a Dolby Digital Plus (E-AC3). Z hlediska konektivity pak může potěšit například Bluetooth, HDMI s technologií eARC, dva USB konektory nebo optický audio výstup. Nechybí tunery DVB-T2, DVB-S2/S či DVB-C.

Telka JVC LT-43VA3335 je v běžných e-shopech na Heurece nejlevněji za 7 990 Kč, Globus ji nicméně aktuálně nabízí ve svých prodejnách za 7 299 Kč. Akce by měla pravděpodobně platit na všech pobočkách, ale platí už jen do úterý 11. července. Na televizor se vztahuje rozšířená záruka JVC po dobu 42 měsíců.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co by vám u takové TV chybělo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)