Jizerská 50 se bude dát projet v Google Street View

jizerska 50 google street view

Jizerská 50 je slavný běžkařský závod. Jeho kapacita je ale omezena na 4 800 účastníků, tentokrát se ale na čáru bude moci postavit kdokoliv jen bude chtít. Dnes totiž celou trasu zmapoval na skůtru Street View Trekker.

Jizerská 50 v 360° náhledu bude dostupná ještě před závodem

Jizerská 50 si může připsat také dvě zajímavá prvenství. K nasnímání se použil Trekker, který už v minulosti navštívil mnoho míst. Letošní první mapování je pro místní Street View velkou premiérou. Jedná se totiž o vůbec první snímání, které v Česku probíhá za pomocí sněžného skútru, a také první, které vznikne ve spolupráci s místním partnerem, pořadatelem Jizerské 50.

street view trekker

Street View z trati bude dostupný ještě před samotným závodem, který se koná 16. února. Bude sloužit všem, kdo si chtějí před startem cvičně prohlédnout jednotlivé etapy. Nebo se třeba podívat kudy závod vede či se jen pokochat krásou zasněžených Jizerských hor.

„Naší snahou je legendární závod, kterým Jizerská 50 bezpochyby je, posouvat neustále dál a nabízet jeho účastníkům a fanouškům nové zážitky nejen ze závodní stopy. Máme vlastní videoklip, knihu, výstavu obrazů a soch a nyní je to i možnost prohlédnout si trasy závodů na Google Street View. Věříme, že to pro všechny bude další významný milník Jizerské 50,‟ říká Richard Valoušek, tiskový mluvčí z pořádající agentury Raul.

Google Street View
Google Street View

Používáte často Street View od Googlu?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)