JiaYu S4 – chystaná novinka přinese 64bitové osmijádro, LTE a USB typu C

JiaYu-S4 s

Není nutné zdůrazňovat, že čínské telefony si za krátkou dobu získaly obrovskou oblibu u českých uživatelů, neboť při správném výběru lze získat telefon se skvělou hardwarovou výbavou za zlomek ceny telefonů od známých výrobců. Velmi oblíbená je společnost JiaYu, která stojí za několika povedenými modely. Na trh se chystá další novinka – JiaYu S4. Ta by mohla být představena již zítra, což prozrazují některé prezentace, které kolují internetem. A co bude mít JiaYu S4 “pod kapotou”? Předně 4,7″ displej s HD rozlišením, osmijádrový procesor MediaTek MT6752, 2/3GB RAM paměť, 16GB vnitřní paměť, baterii s kapacitou 2500 mAh a 13MPx fotoaparát (Sony IMX214). Velkou zajímavostí je i podpora NFC, infraportu, LTE (frekvence bohužel zatím neznáme) a oboustranného konektoru USB typu C. To vše vypadá velmi dobře, že?

JiaYu-S4 2

Design přístroje, alespoň tedy kovový rámeček, připomíná telefon iPhone 6. Oficiální distribuci v našich končinách asi čekat nemůžeme, přesto se telefony JiaYu dají většinou zakoupit snadno přímo z Číny, takže čeští zákazníci si telefon obstarat mohou. Cena zatím sice nebyla zveřejněna, ale dá se počítat s tím, že bude velmi příznivá.

zdroj: gizchina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)