Ještě větší zážitek na Let It Roll 2013 Winter s mobilní aplikací!

unnamed

Lahodí vaše sluchové ústrojí melodiím kvalitního drum&bassu a dubstepu? Pak by rozhodně neměla zůstat bez povšimnutí akce s názvem Let It Roll Winter 2013, která se po roce vrací do Prahy a 15. února se v holešovickém výstavišti představí více než 20 zahraničních DJ´s. My si dnes představíme stejnojmennou aplikaci, díky které se budete moci zbavit nepraktických papírových programů a aktuální dění sledovat pohodlně na displeji vašeho mobilního telefonu.

Co je to Let It Roll Winter 2013?

Pod názvem Let It Roll se skrývá svátek fanoušků hudebních stylů drum&bass a dubstep, kteří dostanou možnost poslechnout si kvalitní umělce živě a zažít hudební atmosféru, kterou jim hudební přehrávače nenabídnou. Již 15. února startuje zimní edice tohoto festivalu v pražských Holešovicích na Výstavišti Expo. Svou účast přislíbilo přes 20 zahraničních autorů, ke kterým se připojí domácí DJ´s a vytvoří tak více než 30člennou partu hudebních umělců. Celý festival bude rozdělen na tři hrací plochy – Viper Recordings stage, DRUM&BASS ARENA a GetDarker stage. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal.cz, kamenných obchodech Growshop a Maximmun Underground nebo přímo v pražské kanceláři Let It Roll.  Za standardní vstupné zaplatí návštěvníci 600 Kč, VIP hosté pak 900 Kč. Více informací o Let It Roll Winter naleznete na oficiálních stránkách akce.

lircz_zima2013_final1_bezkoven_smaller

Aplikace Let It Roll 2013 Winter

Vzpomínáte si, jak na každém festivalu hledáte po kapsách cosi zmuchlaného, co by mělo prozradit, jakým směrem se máte vydat k pódiu a který umělec vás zrovna láká? Ty doby jsou díky moderním technologiím pryč a celý program festivalu s daleko větší porcí informací můžete vměstnat do svého mobilního telefonu (či tabletu pro fajnšmekry). Díky aplikaci Let It Roll Winter 2013 se tak rychle dozvíte aktuální program, který vás například zavede k vašemu oblíbenému umělci nebo vám prozradí spoustu informací o zahraničních DJ´s. Aplikace nabízí velmi jednoduché, rychlé a přehledné prostředí, za což si od nás autoři vysloužili jednoho bonusového Mišáka. Aplikace je rozdělena do záložek, ve kterých uživatel listuje tažením prstu do stran, což by měl každý hravě zvládnout i po absolvování několika osvěžujících drincích.

Line Up

První záložka nám dává přístup k programu festivalu, který je rozdělen na tři části podle vybraných pódií. Po volbě stage je na displeji telefonu zobrazen seznam skupin seřazených podle času, ve kterém je můžeme na pódiu zastihnout. Více informací o daném umělci a jeho programu na festivalu zobrazíme pouhým dotykem prstu na jeho název. Kromě informací o názvu a času vystoupení máme možnost zařadit vybraného umělce mezi své oblíbené, což provedeme pouhým tapnutím na ikonku hvězdičky vedle názvu.

Screenshot_2013-02-08-15-15-53

Info

Záložka Info slouží jako informační portál festivalu, kde se dozvíme základní informace o této akci. Kromě krátkého představení Let It Roll Winter 2013 zde nalezneme snímek s mapou, díky které rozeznáme jednotlivé stage, a ve spodní části také úplnou adresu konání akce, která nás po dotknutí přesměruje do Google Maps, což nám může znatelně usnadnit cestování na festival. Odkazy na sociální sítě nám pak umožní sledovat a diskutovat o festivalu také na internetu s ostatními nadšenci.

Screenshot_2013-02-08-15-16-16

Právě hraje

Chcete vědět, co se aktuálně na festivalu děje a ke kterému interpretovi zařadit přiléhající tóny? V tento moment najde uplatnění záložka s názvem Právě hraje, ve které je zobrazen aktuální program festivalu a budoucí vystoupení. Jednotlivé položky jsou rozlišeny barevným proužkem, který označuje stage. Opět se zde kliknutím můžeme dozvědět o daném umělci více informací nebo jej hvězdičkou zařadit mezi své oblíbené.

Screenshot_2013-02-08-15-17-19

Novinky

Zajímáte se o Let It Roll ještě před začátkem akce? Pak je nejsnazší sledovat záložku Informace, do které organizátoři postupně doplňují informace o blížící se akci i ze zákulisí.

Screenshot_2013-02-08-15-17-34

Interpreti

Část aplikace, kterou vám papírový program akce nikdy nenahradí, naleznete v záložce Interpreti. Zde jsou totiž abecedně seřazeni všichni umělci, kteří na Let It Roll Winter 2013 vystoupí, a vy máte jedinečnou možnost se s každým umělce krátce seznámit, přečíst si o něm základní informace nebo se stát jeho fanouškem na sociálních sítích. V detailu interpreta se mimo jiné také dozvíte, kdy na festivalu vystoupí a můžete jej zařadit mezi oblíbené.

Screenshot_2013-02-08-15-17-47

Oblíbení

Bojíte se, že byste mohli  na nějaké vystoupení v průběhu akce zapomenout a zdržet se třeba ve frontě v boji o pivo? Pak můžete použít funkci Oblíbení, která Vám umožní označit žádaná vystoupení a telefon vás 10 minut před začátkem akce upozorní. Jednotlivá vystoupení lze za oblíbená označit v ostatních částech aplikace ikonkou hvězdičky. V záložce Oblíbení najdete přehled těch, které jste tak označili, a můžete je tapnutím na hvězdičku odebrat z upozornění.

Screenshot_2013-02-08-15-18-10

Závěr

A co říci závěrem? Jste-li fanoušky hudebních žánrů, které budou ve znamení akce Let It Roll Winter 2013, a chystáte se tohoto festivalu zúčastnit, je skoro povinností tuto aplikaci v telefonu mít. Díky ní se ihned dozvíte veškeré potřebné informace o dění na pódiu a pomocí upozornění nezmeškáte ani žádné vystoupení. Velmi se nám líbilo také jednoduché, přehledné a rychlé prostředí aplikace, díky kterému se snadno a rychle dostanete k potřebným informacím. Let It Roll Winter 2013 začíná již 15. února, tak neváhejte kupovat lístky a stahovat mobilní aplikaci!

63ed438fa0749ced548762f20f0afae1?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)