Kompletní kolekce James Bond nyní míří na HBO GO

hbo go james bond série

11Jedna z nejlepších ság všech dob, James Bond nyní míří na HBO GO. Nyní je tam tedy celkem 26 filmů, přičemž je možné shlédnout všechny od toho nejstaršího z roku 1962 až po aktuální Spectre z roku 2015.

Poznámka redakce

O tipech na zajímavé Netflix či HBO GO seriály vám píšeme z toho důvodu, že je stále populárnější sledovat je na telefonech a tabletech. Sami si občas pustíme nějaký ten seriál v posteli, či v autě. Napadlo nás proto, že bychom se mohli s našimi tipy dělit s vámi. Aplikace obou dvou platforem jsou k dispozici na Google Play.

James Bond míří na HBO GO

Dle našeho názoru stojí za shlédnutí jak filmy s ikonickým Seanem Connerym, tak i ty nejnovější s Danielem Craigem. Tedy, až na výjimky. Snímek Nikdy neříkej nikdy z roku 1983 je trochu slabší, přesto se ale nedá říct, že jde o špatný film. Ani Georgi Lazenbymu se Ve Službách Jejího Veličenstva nepodařilo příliš prosadit a proto jej v další bondovce vystřídal opět Connery. Za nás osobně jsou kromě ikonického Goldfingeru nejlepší Casino Royale a Skyfall, který měl mimochodem parádní soundtrack.

JAMES BOND filmy na HBO GO (CZ) trailer

JAMES BOND filmy na HBO GO (CZ) trailer

Ať už jste favority jakékoliv bondovky, nebo jste dokonce některé neviděli, rozhodně stojí za to. Před námi je víkend a tak je ideální příležitost vše napravit a minimálně na povedenější snímky s Craigem se podívat. HBO GO zatím nesdělilo, zda jsou ve filmotéce bondovky napořád, nebo jen po omezenou dobu. No, a pokud jste všechny viděli, nezbývá než čekat na Není čas zemřít, který ma vyjít po odložení v roce 2021.

Jakého Jamese Bonda máte nejraději?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)