Nevyhovuje vám nový vzhled Twitteru na PC? Ukážeme, jak vrátit ten starý

Jak vrátit starý vzhled Twitter PC

Webová verze sociální sítě Twitter nedávno představila svůj nový vzhled, ten ale ne každému může úplně vyhovovat. Pro uživatele, kteří upřednostňují původní rozložení nabízíme alternativní řešení, jak vrátit na Twitter pro PC starý vzhled. Postup je naprosto jednoduchý a aplikovatelný na webové prohlížeče Google Chrome a Mozilla Firefox

Jak vrátit starý vzhled na Twitter pro PC

Nový vzhled sociální sítě Twitter pro PC je dostupný zhruba od poloviny července, jeho cílem je přiblížit webové rozhraní designu mobilní aplikace. Toto rozložení však může na řadu uživatelů působit zmatečně a nepřehledně. Stejně jako u všech změn uživatelského rozhraní je zvyk na nové ovládání pouze otázkou času. Pokud si však na nové rozložení zvykat nechcete, můžete využít doplňkového rozšíření do prohlížeče, který vám umožní navrátit zpět ten původní.

Vše, co stačí udělat je stáhnout doplněk pro webové prohlížeče nazvaný GoodTwitter. Autorem tohoto rozšíření je nezávislý vývojář Zusor a svůj výtvor uvolnil jak pro Google Chrome, tak pro Firefox. Vše, co tak stačí udělat je doplněk nainstalovat a restartovat prohlížeč.

Doplněk aktuálně využívá již na 35 000 uživatelů a má skvělé reference na sociální síti Reddit. Nabízí se samozřejmě otázka bezpečnosti. Kompletní kód doplňku je umístěn na GitHubu, můžete se tak sami přesvědčit, zda nepáchá nějakou neplechu. Otázkou zůstává, jak dlouho jej a jemu podobné doplňky bude možné používat, neboť se Twitter jistě postará o to, aby se na PC dříve či později stejně nový vzhled používal jako jediná možná alternativa.

Používáte Twitter na počítači?

Zdroj: Androidpit

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)