Jak hubnout chytře se Světem Androida? Nový seriál, který vám změní život

Jak hubnout chytře se Světem Androida

V našem novém seriálu si ukážeme, jak nám chytré telefony dokážou pomoci v získání vysněné postavy.  Každý z nás občas potřebuje shodit nějaké to kilo, popřípadě zformovat problémovou partii. Tak proč k tomu nevyužít potenciál smartphonu a neudělat z chytrého telefonu trenéra, který nám pomůže v dosažení vytyčených cílů? Ani my v redakci nejsme výjimkou a sedavé zaměstnání je na nás znát, proto jsme se rozhodli využít nejmodernější techniky, zdravé výživy a sportu a připravit pro vás jedinečný seriál „Jak hubnout chytře se Světem Androida„. Věřte tomu, že to myslíme smrtelně vážně, jelikož cvičit budeme s vámi a do akce se zapojí takřka celá naše redakce. Společně si ukážeme, jak převést teorii do praxe. Tak neváhejte a přidejte se. Hurá do toho.

Jak hubnout chytře nový seriál

 

Ještě než rozbalíme žíněnku a oprášíme činky

V tomto úvodním díle si prozradíme, jak celý seriál bude probíhat a co od něj můžete očekávat. Pochopitelně nejsme v redakci mistři přes výživu nebo profesionální trenéři (zatím :)) a tak se na vše budeme dívat skrze smartphony, chytré aplikace a vychytané příslušenství. Ať už se vám to zdá nebo ne, základem úspěchu je strava. Můžete přenášet železo v posilovně kolikrát denně chcete, ale pokud u toho nebudete zdravě jíst a kvalitně spát, přijde vaše snažení vniveč. Klidně si to můžeme představit, jako když tisíce malých dělníků staví Katedrálu svatého Víta. Strava jsou cihly a materiál, dělníci jsou vaše píle a cvičení a architektem jsme v tomto případě my a náš seriál „Jak hubnout…„. Do léta nám zbývají už jen čtyři měsíce, takže je nejvyšší čas začít tak, abychom naše přípravy do plavek stihli včas. Každý měsíc se můžete těšit minimálně na dva díly našeho seriálu „Jak hubnout chytře se Světem Androida“ kde se s vámi podělíme nejenom o znalosti, ale také o zkušenosti a reálné výsledky našeho, popřípadě vašeho, snažení. Každý z členů redakce si stanovil trochu jiné cíle – zhubnout, nabrat svaly, zformovat postavu, získat kondičku, … Stačí si tedy vybrat svého oblíbence a pokusit se s ním držet krok.

  Jak hubnout chytře - strava

 

Co všechno můžeme a možná i budeme sledovat?

Abyste věděli, zda-li vaše úsilí přináší ovoce, je potřeba vše pečlivě měřit, vážit a vyhodnocovat, ale upřímně koho by to bavilo, když je to pěkný vopruz :). My na to půjdeme chytře od lesa, budeme cvičit, jíst, spát a zbytek necháme na našem chytrém telefonu. Ten nám prozradí kolik denně ujdeme kroků, jak kvalitně jíme, spíme, v jaké jsme kondici, zdali nabíráme svaly, nebo ztrácíme tuk a spoustu dalších užitečných informací, které se nám zobrazí v přehledných grafech, takže na tužku a papír zapomeňte :). Než uděláte první krok, nezapomeňte se vyfotit, jen tak poznáte, jak velké pokroky jste udělali, navíc pak budete mít co dávat na Facebook :).

Jak hubnout chytře se Světem Androida grafy

 

Soutěž pro nejaktivnějšího čtenáře/ku

Pro tři nejaktivnější čtenáře, popřípadě čtenářky, jsme připravili odměnu v podobě FitBit příslušenství dle vlastního výběru. Vybrat si můžete od různých krokoměrů, přes chytré náramky, až po inteligentní váhu. Jak se do soutěže zapojit? Je to velmi jednoduché. Stačí, když nám o sobě pošlete základní údaje a aktivně se zapojíte do formování postavy s naším redakčním týmem. Ten, komu se podaří udržet krok a dosáhnout největších výsledků, má o výhru postaráno. Naše odborná porota bude vždy posuzovat pokrok mezi první a poslední fotkou, kterou nám do redakce zašlete. Emaily s fotkou posílejte na adresu fit@svetandroida.cz. POZOR: email musí obsahovat vaše celé jméno, věk, váhu a aktuální fotku celého těla. Abychom věděli, že nám neposíláte staré fotky, je potřeba se vyfotit s telefonem (nebo monitorem), kde bude zobrazena homepage našeho webu www.SvetAndroida.cz (i aplikace se počítá). Čím dříve se do soutěže zapojíte, tím větší máte šanci na výhru.

Jak hubnout chytře se Světem Androida motivace

Na co se můžete těšit v dalším díle „Jak hubnout chytře se Světem Androida“?

V dalším díle si podrobně představíme jednotlivé členy týmu, jejich cíle a chytrá zařízení, která nám pomohou cítit se skvěle a vypadat lépe :). Upozorníme na nejčastější chyby a mýty o cvičení. Poradíme, kde a jak chytře nakoupit aplikace a příslušenství, se kterými to půjde lépe.

Zapojíte se do cvičení s námi, nebo nás budete jen povzbuzovat a pozorovat z povzdálí?

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (81)