Jak by se vám líbil odolný G-Shock od Casia?

001l

Společnost Casio představila na letošním CESu zajímavý koncept odolného chytrého telefonu poháněného Androidem s názvem G-Shock. Předvedení se setkalo s poměrně pozitivními ohlasy veřejnosti a je tak docela dobře možné, že se s podobným výrobkem už letos setkáme i v obchodech.

Koncept Casio G-Shock

Koncept Casio G-Shock

Design modelu je velmi specifický a zcela podřízený primárnímu účelu, totiž ochraně před všemožným poškozením. Masivní opláštění kombinující kovové a plastové části by mělo zaručit odolnost při pádu z výšky 3 metrů, izolace zajistí voděodolnost až pro tlak odpovídající ponoření do 10metrové hloubky. Na telefon můžete i šlápnout, výrobce uvádí zátěž až 1000 kilogramů (takže ani přejetí osobním vozidlem by nemuselo být problémem).

G-Shock G-Shock

Technické specifikace telefonu koncept neuvádí. Podle fotek má displej úhlopříčku něco přes 4 palce, namísto senzorových tlačítek pod displejem (která by byl problém ovládat např. ve vlhku) jsou k dispozici mechanická na levé a pravé straně přístroje. Uprostřed kovových zad kouká čočka fotoaparátu a přisvětlovací dioda.

Jak se vám líbí design tohoto konceptu? Využili byste podobný odolný telefon? Co nejhoršího už váš telefon zažil (a případně přežil ;))?

Zdroj: G-Shockzone via Android Community

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)