Jak bude vypadat Pixel 4a? Prozradila to ochranná pouzdra

google pixel 4a

Známý leaker OnLeaks teprve vydal teprve před pár dny rendery Pixelu 4a a dnes máme další informace. Díky novým únikům ochranných pouzder si můžeme udělat celkem přesnou představu o tom, jak bude vypadat Pixel 4a. Vypadá to, že se Google skutečně odhodlal ke sjednocení designu a i tento odlehčený model bude disponovat čtvercovitým modulem fotoaparátu a to i přesto, že se v něm má nacházet pouze jediný snímač.

LED blesk si navíc vyměnil místo se snímačem a tak vypadá modul přinejmenším divně. Očekává se, že bude dále disponovat 5,81″ displejem, což je jakýsi střed mezi Pixelem 4 a Pixelem 4 XL. Vzhledem k tomu, že Google pravděpodobně nepočítá s XL variantou Pixelu 4a to tak bude jediný telefon, který Google začátkem května představí.

Ochranné pouzdro taktéž prozrazuje, že bude mít Google Pixel 4a průstřel v displeji. V Pixelech se tak bude opět jednat o premiéru. Nemá chybět 3,5mm jack, ovšem kvůli plastovým zádům se musíme obejít bez bezdrátového nabíjení. Nové Pixely mají být dostupné v černé barvě se zeleným power tlačítkem, bílé barvě s oranžovým power tlačítkem a arktické modři s růžovým power tlačítkem.

Jste zvědaví na to, jak bude vypadat Pixel 4a?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)