TOPlist

Oceňované špunty Jabra Elite 7 Pro teď seženete za polovic

Jabra Elite 7 Pro sleva akce Amazon

Pod stromeček už je dost možná objednat nestihnete, nicméně jedny z nejlepších bezdrátových špuntových sluchátek světa, Jabra Elite 7 Pro, jsou aktuálně k dostání se zatím rekordní slevou. Pořídit se dají v podstatě za polovinu původní ceny. Model, který již od představení v roce 2021 obsazuje přední příčky testů, má v parádní akci mezinárodní online obchod Amazon. A to včetně možnosti dodání do ČR.

Introducing Jabra Elite 7 Pro | Freedom’s calling.

Introducing Jabra Elite 7 Pro | Freedom’s calling.

Sluchátka Jabra Elite 7 Pro stojí v českých e-shopech běžně přes 5 tisíc Kč a obdobná je také originální cena na Amazonu (200 dolarů, tedy asi 4 600 Kč). Na populárním americkém prodejním webu nyní ale „strhli“ z ceny 100 dolarů a zájemci tak mají možnost špunty koupit v přepočtu za asi 2 300 Kč.

Jabra Elite 7 Pro sleva akce Amazon screen

Doručení do Česka je dle všeho možné také a poštovné je 10 dolarů, tedy cca 230 Kč. Zlevněné Jabra Elite 7 Pro jsou k dispozici ve variantách Titanium Black a Gold Beige. Zatím jsou obě skladem, ale to se může velmi rychle změnit.

Jaké máte zkušenosti s Jabra sluchátky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)