TOPlist

4 roky starý iPhone X s USB-C konektorem se vydražil. Výsledné ceně neuvěříte

iphone x usb-c konektor

Pokud sledujete aktuální dění okolo technologií, asi vám neuniklo že Ken Pillonel, student robotiky sestavil vůbec první iPhone s USB-C. Konkrétně se jedná o iPhone X, tedy čtyři roky starý model. Začátkem listopadu jej začal prodávat na eBay a to, kam se cena vyšplhá asi ani sám nečekal.

iPhone X s USB-C

Minulý týden byla poslední nabídka 85 000 dolarů, ačkoliv se objevilo i několik mnohonásobně vyšších. Poté, co jeden ze zájemců přihodil na 1 000 000 dolarů se muselo Kenovi pěkně orosit čelo, avšak tato nabídka byla bohužel pro něj za několik desítek minut stažena. Poslední nabídka se tedy vyšplhala na 86 001 dolarů, což je asi 1 900 000 korun.

How the World’s First USB-C iPhone was born

How the World's First USB-C iPhone was born

Kdo potřebuje nové auto nebo menší byt, stačí iPhone s USB-C konektorem, no ne? Ken však upozorňuje, že nový majitel by neměl telefon nijak aktualizovat ani resetovat a dle něj není vhodné ani každodenní používání.

Co jiného byste si koupili za téměř dva miliony?

Zdroj: eBay

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)