Používá záporák ve filmu iPhone? Pak je vaše dedukce špatná

iphone ve filmu filmech

Režisér filmů Na nože či Star Wars: Poslední z Jediů sdělil, že si Apple nepřeje, aby záporáci ve filmech používali iPhone. “Apple vám dovolí používat iPhone ve filmu, ale pokud někdy sledujete nějaký thriller – zločinci nemohou používat iPhone.” sdělil režisér v rozhovoru s Vanity Fair.

Režisér dále vtipkoval, že by mohlo odhalení této informace kazit budoucí zážitky z mysteriózních thrillerů. “Každý filmař, který má ve filmu tajemného záporáka mě chce právě teď zavraždit”, neodpustil si další žert. Například jeho film Na nože je však jedním z nich. V podstatě každá postava ve filmu je podezřelá z vraždy bohatého Harlana Thrombeye. Dle webu MacRumors se mají Apple produkty používat pouze v tom nejlepším světle a způsobem, který příznivě odráží jak jablečné produkty, tak samotnou firmu Apple Inc. Google ani ostatní výrobci telefonů takovéto podmínky vůbec nemají. Začnou tedy filmaři používat Android?

Viděli jste někdy záporáka, který ve filmu používal iPhone?

Zdroj: theverge.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

hbo max

HBO Max: vše, co musíte vědět

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
5 min. uložit na později

Komentáře (9)