iPhone 14 Pro vs. Galaxy S22 Ultra: který lépe fotí?

iphone 14 pro vs galaxy s22 ultra fotoaparáty

Snad každý, koho kdy zajímalo focení mobilem v segmentu vlajkových lodí je zvědavý na to, jak fotí nové jablečné telefony, které dlouhodobě patří ke špičce. Firma navíc udělala jednu z největších změn v historii, když u Pro verzí nasadila nový 48Mpx hlavní fotoaparát.

YouTuber Mrwhosetheboss se nyní rozhodl detailně porovnat iPhone 14 Pro s Galaxy S22 Ultra. Ve videu porovnává vše od hlavního snímače přes makro až po video a noční snímky. Mimochodem právě tyto kategorie patří Applu. Samsung dokázal urvat vítězství u teleobjektivu. Objektivně je ale potřeba uznat, že nový iPhone 14 Pro fotí o poznání lépe. I při porovnání se starším iPhonem 13 Pro je vidět rozdíl a to zejména v barevné přesnosti, ale i detailech po přiblížení.

iPhone 14 Pro Max vs Samsung S22 Ultra CAMERA TEST!

iPhone 14 Pro Max vs Samsung S22 Ultra CAMERA TEST!

Video vypadá u nových jablek rovněž skvěle a překonává jakoukoliv Android vlajku. Pokud vás toto téma zajímá, rozhodně doporučujeme se na video mrknout.

Co říkáte na foťáky u nových iPhonů?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)