iPhone 14 Pro už za 9 450 Kč. Díky skvělým bonusům výrazně ušetříte

iPhone 14 Pro akce sleva

Komerční článek

Kdo si počká, ten se dočká. Aktuální generace 14. řady iPhonů přišla v září loňského roku na trh s doposud nejvyššími startovacími cenami. Nyní po osmi měsících prodeje je však situace zcela opačná. iPhony 14 Pro a 14 Pro Max totiž zlevnily, a to v řádu několika tisíc. Pokud jste tedy vyčkávali na ideální příležitost, kdy si nový iPhone pořídit, tak ta nastává právě teď.

V Mobil Pohotovosti ty nejlepší Apple vlajkovky momentálně pořídíte, vzhledem k startovací ceně, až o 10 tisíc levněji. Jedině tam totiž k akčnímu iPhonu dostanete ještě výkupní bonus v hodnotě 2 500 Kč a 3letou záruku zcela zdarma. Tak například nejoblíbenější iPhone 14 Pro vás vyjde na 24 490 Kč, což je aktuálně nejnižší prodejní cena napříč českými autorizovanými prodejci.

Cena po slevě a uplatnění bonusu:

Všechny nabízené modely a kapacity naleznete přímo zde iPhone 14 Pro akce sleva studio

Vyměňte starý za nový

Pojďme se podívat na dva modelové příklady přechodu z předchozí generace. Pokud se rozhodnete vyměnit například iPhone 13 Pro za iPhone 14 Pro, pak vás nový telefon po odečtení výkupní částky a bonusu vyjde jen na 9 490 Kč. V druhém případě vlastníte třeba iPhone 12, vyměníte jej za iPhone 14 a doplácíte pouze 8 790 Kč.

V Mobil Pohotovosti můžete také v rámci programu Koupíš, prodáš, splácíš využít těch nejnižších měsíčních splátek. Nový iPhone 14 Pro může být váš již od 407 Kč měsíčně. Výkupní cenu vašeho zařízení si můžete jednoduše spočítat zde. iPhone 14 Pro akce sleva pracovna

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)