TOPlist

Instagram postihl celosvětový výpadek. Uživatelům ubývají sledující

instagram výpadek

Poté, co v minulém týdnu několik hodin nefungoval WhatsApp řeší společnost Meta další problém. Tentokrát se týká Instagramu, který nefunguje ani ve webovém rozhraní a někteří uživatelé si na Twitteru dokonce stěžují i na to, že byl jejich účet pozastaven.

Osobně nám Instagram také pár desítek minut nefungoval. Podle serveru Downdetector si na problémy stěžuje velké množství lidí a to se potvrdilo i na Twitteru, kde můžete na zkušenosti narazit pod hashtagem #instagramdown. Kromě výpadků se uživatelé setkávají také s tím, že jim náhodně ubývají sledující, což se může dotknout influencerů, kteří aplikaci používají ke svému podnikání.

Problém přetrvává od rána, přičemž největší množství lidí výpadek hlásilo dnes v 15:30 našeho času. Těžko říct, za jak dlouho bude služba opět fungovat, jestliže si ale potřebujete vyřídit nějakou korespondenci, doporučujeme v tuto chvíli používat jiné aplikace.

Instagram
Instagram

Také máte problémy s aplikací Instagram?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)