TOPlist

Instagram přidal nové kreativní odpovědi

Instagram přidal novou možnost, jak reagovat na příchozí fotografie.

Jestliže vám někdo nyní zašle v soukromé konverzaci fotografii budete na ní moci kreativně zareagovat. Instagram přidal novou možnost, jak reagovat na příchozí fotografie tím, že k již existující fotografii připojíte další.

Instagram přidal možnost, jak kreativně zareagovat na příchozí fotografii

Pokud v soukromých zprávách na Instagramu obdržíte fotku či video můžete na ní zareagovat díky tlačítku „Odpovědět“ v konverzaci přímo u zaslané fotografie nebo videa. Například fotka se ihned změní na jakousi „nálepku“ kterou můžete připojit k nové fotce.

Tuto „nálepku“ poté můžete přetáhnout na kterékoliv místo nové fotografie, zvětšit ji, nebo k ní něco napsat. K přiloženým fotkám následně můžete i přidávat filtry a další možnosti Instagramu, jako například smyčku „boomerang“ nebo filtry měnící vaší selfie.

instagram-pridal-funkce-soukrome-zpravy

Před několika dny se také oznámilo, že Instagram konečně bude v komentářích podporovat odpovědi do vláken. Komentáře na této sociální síti jsou poměrně dost nepřehledné, a to z toho důvodu, že jsou všechny pod sebou a velmi rychle se v nich dá ztrati. Nyní to bude funovat podobně jako na třeba na Facebooku, kdy můžete odpověď poslat k jednotlivým komentářům.

Instagram
Instagram

Jaké filtry na Instagramu používáte?

Zdroj: techcrunch.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)