Instagram chystá sekci pro zobrazení příspěvků bez filtrování

instagram výpis všech příspěvků

UUživatelé sociálních sítí na svých profilech, denně, sdílejí nespočet příspěvků. Při velkém množství přátel (sledovaných), bychom se tak veškerým obsahem prokousávali celé hodiny, přičemž by pro nás většina fotografií, statusů, odkazů (…) mohla být v podstatě nezáživná. Z tohoto důvodu Facebook a později i Instagram začaly obsah filtrovat, bez možnosti sledování všech příspěvků. To by se však, v případě Instagramu, mělo nyní změnit.

Instagram
Instagram

Reverzní inženýrka, Jane Wong, na svém Twitteru sdílela poznatky z procházení aktuálního kódu aplikace, kde objevila testovanou sekci, nazvanou „Latest posts“. Jedná se v podstatě o vyskakovací okno, které se po spuštení Instagramu zobrazí přes klasický kanál s výpisem příspěvků. Obsahem tohoto okna jsou veškeré fotografie či videa, které vámi sledovaní stihli publikovat za dobu vaší nepřítomnosti. Pokud se tak testovaná novinka skutečně stane součástí produkční verze aplikace, může sloužit jako nástroj k tomu, abyste nepropásli žádné z příspěvků svých blízkých.

Dává tak šanci na zobrazení i těm příspěvkům, které nebyly umělou inteligencí vyhodnoceny, jako „hodné“ zobrazení. Otázkou však zůstává, zda budou do výpisu „Latest post“ zakomponovány sponzorované příspěvky. Pokud by se tak nestalo mohla by být novinka nástrojem pro zvýšení uživatelského zážitku. Na odpověď si budeme muset počkat až po tom (jestli vůbec), co se novinka stane oficiální součástí Instagramu.

Uvítali byste, když by Instagram umožnil zobrazit všechny příspěvky?

Zdroj: Techcrunch

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)