Chybné ikony na Androidu zůstávají. Google “problém” vyřešil po svém

ikony hamburger google emoji

Na konci minulého měsíce se na sociálních sítích v zahraničí rozjela velká diskuze nad tím, proč má Android emoji ikony, které nedávají smysl. Obzvlášť se hovořilo o ikoně hamburgeru a piva. Do aféry se zapojil i samotný šéf Googlu Sundar Pichai, který slíbil, že se na emoji ikony podívá ihned v pondělí a bude to jeho priorita. A jak to vypadá, stalo se tak.

Ikony na Androidu nejsou špatně, Google hamburger začal servírovat

Lidé z celého světa se pustili do Googlu, protože oproti konkurenci, nedává emoji ikona hamburgeru vůbec smysl. A to z toho důvodu, že se nikdy nedává sýr úplně dolů mezi housku a burger. Celý “problém” jsme si rozebrali minulý týden. Google ale nyní přišel se silným argumentem. Začal totiž nabízet ve svých kantýnách “Android Burger”. A to přesně s ingrediencemi, které jsou vyobrazeny na emoji ikoně.

Z fotografií programátora Brada Fitzpatricka jde krásně vidět, proč se u burgerů nedává sýr úplně dolů. Každopádně to Googlu nevadí a my v redakci tleskáme za povedené “vyřešení” problému. Nyní už nikdo nemůže říct, že takový hamburger neexistuje. Tak už jen doufáme, že se dostane i na pivo, kde je levitující pěna.

Co říkáte na reakci Googlu? Dali byste si Android Burger?

Zdroj: twitter.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)