TOPlist

IKEA a Sonos opět spojují síly a představují parádní lampu s reproduktorem

ikea symfonisk

IKEA a Sonos společně pracují produktech SYMFONISK a nyní se na trhu objevil další produkt, konkrétně SYMFONISK lampa s Wi-Fi reproduktorem a bambusovým stínidlem. Ta zaujme stejně jako ostatní produkty z této řady svým designem, ale i zvukem.

Tento elegantní kousek nábytku nabízí nejen krásný design, ale také skvělý zvuk. Nechybí Spotify Connect a podpora Apple AirPlay 2. Jednou z hlavních výhod je možnost synchronizace hudby s dalšími produkty Sonos. Lampa se také snadno integruje do ekosystému chytré domácnosti IKEA pomocí centrálního hubu DIRIGERA. Tímto způsobem mohou uživatelé ovládat nejen reproduktor, ale také další zařízení chytré domácnosti IKEA, jako jsou například žárovky či žaluzie.

ikea symfonisk lampa

Podstavec této lampy měří 16 cm na šířku a má patici E27, takže do něj můžete dát libovolnou žárovku. Bambusové stínidlo má rozměry 25 x 20 cm a je k dostání v bílé nebo černé barvě. Novinka se v tuto chvíli prodává za 179 eur, což je asi 4 200 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s produkty SYMFONISK?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)