TOPlist

IKEA v Česku prodává chytrou roletu. Můžete naplánovat, kdy se zatáhne

IKEA PRAKTLYSING roleta
  • Produkty chytré domácnosti v Česku prodává i IKEA
  • Součástí jejího sortimentu je třeba chytrá roleta PRAKTLYSING
  • Lze ji pohodlně ovládat na dálku a naplánovat časy, kdy se vysune/zasune

IKEA v České republice kromě nábytku prodává také hromadu zajímavých produktů chytré domácnosti. Před nedávnem jsme vás například informovali o nástěnném a stropním panelu JETSTRÖM, které se dají ovládat chytrým telefonem. V katalogu známého švédského prodejce můžete najít třeba i chytrou roletu PRAKTLYSING, kterou bychom vám nyní rádi blíže představili.

Produkt bílé barvy za necelých 5 000 Kč měří 80 x 195 cm, jeho hlavní úlohou pak samozřejmě není nic jiného než blokovat sluneční paprsky, popřípadě bránit průvanu. Součástí balení rolety je dálkový ovladač, takže s ní můžete snadno manipulovat, aniž byste vstávali z gauče, židle nebo křesla.

Jelikož se jedná o chytré zařízení, lze roletu ovládat i chytrým telefonem. Stačí si stáhnout aplikaci IKEA Home smart, díky níž si můžete například i naplánovat, v kolik hodin se má roleta zasunout nebo sjet dolů. Výrobce pochopitelně počítá i s tím, že ve většině domácností nalezneme více než jedno okno, a tak umožňuje vytvoření několika skupin bezdrátově ovládaných rolet.

IKEA PRAKTLYSING Smart Blind | Unbox & Install

IKEA PRAKTLYSING Smart Blind | Unbox & Install

IKEA Home smart
IKEA Home smart

Podporu inteligentních funkcí zajišťuje rozbočovač DIGIERA v hodnotě 1 490 Kč, s nímž je roleta dodávána. Dá se nicméně pořídit i bez něj a vyjde pak na pouhých 3 690 Kč.

How to set up your smart blinds using the IKEA Home smart app

How to set up your smart blinds using the IKEA Home smart app

Cena: 4 980 Kč, 3 690 Kč (bez rozbočovače)

Jak často nakupujete v IKEA?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)