TOPlist

IKEA nově v Česku prodává nástěnný LED panel, jde ovládat mobilem

ikea led panel jetstrom
  • V internetovém obchodě IKEA si můžete pořídit další super prvek do domácnosti
  • LED panel JETSTRÖM lze namontovat na zeď a ovládat mobilem
  • Zařízení podporuje změnu barev i intenzity světla podle gusta

IKEA se proslavila jako jeden z nejvýznamnějších prodejců nábytku, avšak podstatnou část jejího sortimentu tvoří i produkty chytré domácnosti. Před nedávnem se jejich kolekce rozšířila o chytrou RGB žárovku a nyní si i v Česku můžeme pořídit LED panel, který má rozumně nastavenou cenu a lze jej ovládat mobilem.

Světlo ve tvaru čtverce se zaoblenými rohy a rozměry 30 x 30 cm je určené pro montáž na zeď. Jeho výhodou je designově velmi povedené zpracování a jediné, co celkový estetický dojem ze zařízení trošku kazí, je napájecí kabel s tlačítkem pro zapnutí. Panel umožňuje změnu intenzity i barvy světla, takže si jej můžete dokonale přizpůsobit aktivitě, kterou zrovna hodláte vykonávat.

ikea led panel jetstrom 2

Produkt je integrován do ekosystému chytré domácnosti IKEA Home smart a lze ovládat prostřednictvím stejnojmenné mobilní aplikace, jež podporuje i hlasového asistenta Amazon Alexa nebo propojení se službami Apple Home a Google Home. Podle výrobce dovede panel vyzařovat až 1 150 lumenů a odhadovaná životnost LED žárovek dle popisu činí 25 000 hodin.

IKEA Home smart
IKEA Home smart

Chytrý LED panel JETSTRÖM se prodává v mnoha evropských zemích, konkrétně u nás je k dispozici za 799 Kč. Je dobré podotknout, že klasický dálkový ovladač není součástí balení a IKEA jej prodává zvlášť.

ikea led panel jetstrom 2 1

Cena: 799 Kč

Používáte produkty chytré domácnosti?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)