ICQ dostává velikou aktualizaci – nový vzhled a mnoho funkcí

icq ico

Komunikační program ICQ zná pravděpodobně každý uživatel počítačů v dnešní době. Doba jeho slávy je už daleko za námi, ani to ale neodradilo vývojáře k neustálému vylepšování tohoto programu. Nyní dostala nová generace ICQ na mobilních platformách velikou aktualizaci, která mění mnoho věcí od samotného základu.

icq

Nová generace ICQ s sebou přináší zcela předělané a čisté uživatelské prostředí. Podle slov samotných vývojářů bylo změněno každé zákoutí aplikace. Kromě nového vzhledu podporuje nejnovější verze také videohovory, skupinové chaty či přístup pomocí čísla mobilního telefonu.

Nová verze věrně kopíruje systém ze známější aplikace Viber. K registraci je potřeba zadat telefonní číslo, na které bude poslán potvrzovací SMS kód. Po potvrzení se objeví adresář s mobilními kontakty, ve kterém budou zobrazeni uživatelé používající tuto aplikaci.

ICQ Video Calls & Chat Rooms
ICQ Video Calls & Chat Rooms

Využíváte ještě ICQ ke komunikaci?

Zdroj: Tisková zpráva.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)