Na Kickstarteru se objevil chytrý reproduktor Hurricane. Překvapí něčím?

hurricane

Hurricane tvoří firma Boombotix, která má ve svém portfoliu různé sluchátka a klasické přenosné reproduktory. Nyní chtějí přidat i chytrý reproduktor a pomoc hledají přes Kickstarter.

Hurricane: Inteligentní DJ v reproduktoru

Hned na začátek by bylo dobré napsat, že se nesnaží tímto chytrým reproduktorem konkurovat Google Home nebo Amazonu Echo. Hlavním úkolem Hurricane bude hudba, kdy se bude učit a učit hudbu, kterou si pouštíte a bude upravovat ideální playlisty pro vás.

Mozkem celého reproduktoru bude aplikace Hound, za kterou stojí vývojáři vyhledávače hudby SoundHound. Budou se podporovat i klasické otázky, například na počasí, hledání informací, navigaci, budík apod. Takže to nebude to čistě jen o hudbě. Do budoucna má přijít také podpora IFTTT, NEST, Uberu nebo třeba Phillips Hue.

SoundHound Chat AI App
SoundHound Chat AI App

Reproduktor se bude snažit vyhovět vašim požadavkům na hudbu například při vaření, cvičení, spaní, uklízení, nebo třeba pří párty. Měl by navrhovat nové písničky podle toho, co jste v minulosti poslouchali, co děláte a v jakou dobu.

K ovládání reproduktoru se bude dát také použít telefon, a to buď před Wi-Fi, nebo rovnou Bluetooth. Celková váha reproduktoru je 2,3 kilogramu. Dá se také přenášet a díky vestavěné 5000 mAh baterii používat i venku. Vydržet přehrávat hudbu by měl na jedno nabití zhruba čtyři hodiny. O kvalitní zvuk se postarají dva 5W reproduktory, dva 3W výškové reproduktory a jeden 10W subwoofer. hurricane-1

Za Hurricane žádají tvůrci na Kickstarteru celkem 250 tisíc dolarů. V době psaní článku měli vybráno 15 tisíc a 26 dnů do konce. Pro prvních 500 předplatitelů je připravena sleva 70 dolarů, dá se tedy stále koupit za 129 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3100 Kč. Pokud se reproduktor dostane na trh, jeho cena bude 199 dolarů, což je v přepočtu 5 tisíc korun.

Pořídili byste si chytrý reproduktor zaměřený hlavně na hudbu?

Zdroj: Kickstarter

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)