Humble Mobile Bundle: Další nášup skvělých her za pár kaček

6787d484-fd12-4893-93c2-77e1937949c3

Humble Bundle máme prostě rádi a budeme to klidně opakovat pořád dokola! Sada zajímavých indie her za cenu, kterou si sami zvolíte, to se zkrátka neodmítá. Tentokrát nám v e-mailové schránce přistálo upozornění, že mezi Androidími hrami, ze kterých se balíček skládá, jsou opravdové pecky.

Považte sami: Logická hra s potvůrkou Petit, která svým vzhledem připomíná atmosférické Limbo – Contre Jour, dále oblíbená “obrácená” tower defense hra Anomaly Korea, dnes snad již klasika Plants vs. Zombies, kde s pomocí útočné flory musíte zastavit vlnu útočících zombíků. Nesmíme zapomenout ani na graficky opulentního Bladeslingera, který je stále ještě žhavou novinkou. A pokud zaplatíte více, než je současná průměrná cena za sadu těchto her (momentálně 5,57 USD), dostanete navíc i Metal Slug 3 – automatovou řežbu, která může společně se svými dvěma předchůdci hrdě stanout na piedestalu slávy arkádových stříleček a v neposlední řadě i překrásně zpracovanou logickou hru The Room. Upřímně řečeno, The Room mě svou přítomností zaskočil, protože autoři na svých webových stránkách uvádějí, že bude k dispozici až na konci léta 2013. Aby toho nebylo málo, čekají na vás i soundtracky v MP3 a FLAC formátech.

unnamed

Jestliže se navíc cítíte mecenášsky, nezapomeňte přihodit nějaký ten drobák pro Electronic Frontier Foundation a charitní organizaci Child’s Play. Já už mám jasno a jdu hledat kreditku. A i když třeba teď u sebe těch pár dolarů nemáte, nezoufejte, Humble Bundle na vás počká celé dva týdny – tak se zatím alespoň podívejte na oficiální webové stránky.

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)