Huawei Y5 2019 bude mít kožená záda. Telefon se zařadí do nižší třídy

huawei y5 2019 spekulace unik informaci

O existenci Huawei Y5 2019 jsme se poprvé dozvěděli dříve tento týden. Nyní se na internet dostalo více informace. A to včetně snímků, který telefon ukazuje v plné kráse. Telefon zaujme koženými zády. Co se týče samotných parametrů, tak se zařadí do nižší třídy.

Huawei Y5 2019 obdrží 13 MPx fotoaparát a 5,71 palců velký displej

O výkon tohoto telefonu se postará MediaTek Helio A22, který doplní 2GB RAM paměť a 32/64GB vnitřní paměti. Displej má velikost 5,71 palců, čímž se zařadí k těm menším telefonům, které má Huawei v nabídce. Rozlišení displeje bude HD+ (1520 x 720 pixelů). Výřez je kapkovitý a ukrývá selfie kameru. Telefon poběží rovnou na Androidu 9 Pie a nadstavbě EMUI 9.0.

huawei y5 2019

Všimnout si můžete toho,že nemá čtečku otisků prstů. Neschovala se do bočního tlačítka, ani do displeje. K odemykání se bude využívat hlavně selfie kamera, která bude podporovat skenování obličeje. Na zadní straně tohoto telefonu je jeden hlavní fotoaparát s 13 MPx a LED bleskem. Všimnout si můžete také imitace kůže, což je materiál, který Huawei v nižší třídě často používá namísto plastu. V tuto chvíli nejsou informace k tomu, kdy se telefon oficiálně představí.

Jak se vám líbí Huawei Y5 2019?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)