TOPlist

Huawei v ČR uvádí hodinky Watch Ultimate. Luxus v zirkonu

nové chytré hodinky ČR Huawei Watch Ultimate cena parametry předprodej

Společnost Huawei posílá na tuzemský trh nový model svých chytrých hodinek. V ČR jsou již k předobjednání nové Watch Ultimate, které se snaží zaujmout prémiovými materiály, nadstandardně zvýšenou odolností nebo výdrží až dva týdny při běžném používání. Vůbec poprvé byly chytré hodinky zasazeny do kovového pouzdra ze zirkonové slitiny. Díky němu jsou 4,5krát silnější a 2,5krát tvrdší než v případě použití nerezové oceli. Speciální konstrukce navíc umožňuje potápění do hloubky až 110 metrů.

Přímo různým úrovním potápění jsou věnovány také nové funkce. K dispozici jsou čtyři režimy: rekreační, technické, volné a měření nastavení volného ponoru. Data jsou sledována pomocí Bühlmannova dekompresního algoritmu, díky kterému uživatelé dostávají návrhy a upozornění v reálném čase. Lze také nastavit více než 20 připomínek, které potápění ještě více zjednoduší.

„Watch Ultimate nabízí i zcela nový režim expedice, který uspokojí milovníky outdooru. Díky perfektně vyvinutým funkcím pro určování polohy podporují profesionální zobrazení dat z venkovního průzkumu, měří kyslík v krvi a zaznamenávají pohyb uživatele. Umožňují uživatelům také vylepšenou analýzu EKG s certifikací CE MDR, upozorňují na nepravidelný srdeční tep, přesně screenují rizika arteriosklerózy, měří SpO2 (okysličení krve), sledují spánek a měří stres,“ doplňuje výrobce.

Nové Huawei Watch Ultimate se dají v předprodeji sehnat od 3. do 16. dubna. Zájemci při objednávce navíc získají bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro 2 jako dárek. K dostání jsou v oficiálním e-shopu Huawei i u dalších prodejců. Doporučená maloobchodní cena černé varianty Expedition Black je 17 999 Kč, verze Voyage Blue s titanovým řemínkem se prodává za 21 999 Kč.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co říkáte na vzhled nových Huawei Watch Ultimate?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)