Do Huawei Watch GT2 Pro vyrazil další významný update

Huawei Watch GT2 Pro update 11.0.8.26

Chytré hodinky Huawei Watch GT2 Pro, které patří mezi nejpopulárnější a nejprodávanější smartwatch vůbec, dostávají novou verzi firmwaru. Minimálně v Číně je hlášený update z aktuální verze firmwaru 11.0.6.26 na nové vydání 11.0.8.26. Mezi hlavní změny patří několik vylepšení pro přesnější analýzu zdravotního stavu a také schopnost vlastní kalibrace a kontroly hardwarových komponentů.

Novinky ve FW 11.0.8.26 pro Huawei Watch GT 2 Pro

  • Přidán inteligentní diagnostický autotest
  • Přidány funkce vzdálené detekce, které dokáží detekovat a řešit problémy s tlačítky hodinek, dotykovým displejem, mikrofonem a dalšími prvky, stejně jako poskytovat výsledky detekce u podpory upozornění na nízké srdeční frekvence během spánku a upozornění na pravidelná měření (pouze model s EKG)
  • Optimalizována funkce monitorování spánku
  • Optimalizována stabilita systému v některých scénářích
Huawei Health
Huawei Health

Jak bylo zmíněno, aktualizace byla momentálně zaznamenána majiteli těchto hodinek v Číně, nicméně tradičně by měla do pár dnů či týdnů vyrazit i do zbytku světa. Její dostupnost můžete manuálně zkontrolovat v aplikaci Zdraví.

Které Huawei hodinky jste už vyzkoušeli?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)