TOPlist

Update pro Huawei Watch GT Runner má super novinku pro běžce

Huawei Watch GT Runner update metronom

Společnost Huawei v těchto dnech začala do svých chytrých hodinek z různých sérií posílat červencový update s novými funkcemi a opravami. Aktualizačního balíčku se dočkaly také Huawei Watch GT Runner, které budou nově ještě lépe sloužit své hlavní cílové skupině – běžcům. Mezi novinkami totiž najdeme mimo jiné i metronom. Ten najde využití zejména u běhu, může ale posloužit také cyklistům. Firma u updatu zmiňuje i chůzi.

Oficiální changelog neboli seznam změn obsahuje například i zavedení možnosti hledání hodinek z mobilního telefonu nebo podporu ovládání hudby po připojení k iPhonu. Ovládání přes AI Voice by mělo nově podporovat interakci s chaty a kalkulačkou. V sekci oprav a vylepšení je zmíněna zlepšená Bluetooth konektivita s novou ikonou a rychlejší reakcí při přijímání hovoru, optimalizace dlaždic pro měření tepu, spánku, SpO2 a stresu a vývojáři rovněž opravili chybné zobrazování doručených zpráv v některých jazycích.

Huawei Health
Huawei Health

Červencový update pro Huawei Watch GT Runner nese označení 2.1.0.376 (C00M08) a jeho velikost je cca 120 megabajtů. Jeho dostupnost můžete manuálně zkoušet přes aplikaci Zdraví.

Kolikrát týdně chodíte běhat?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)