Huawei Watch GT 3 SE jsou levné hodinky s dvoutýdenní výdrží

huawei watch gt 3 se

Společnost Huawei dnes bez velkých ovací představila hodinky Huawei Watch GT 3 SE, které zamíří i na globální trh. Chlubí se solidní výdrží baterie, parádním displejem, hromadou sportovních aktivit a zároveň také nízkou cenou. Pojďme si je tedy společně představit.

Dominantou hodinek je 1,43palcový AMOLED panel s rozlišením 466 x 466 pixelů, průměr pouzdra pak činí 46 mm a nechybí vodotěsnost do 5 ATM. Na samotném těle nalezneme kromě otočné korunky ještě jedno další tlačítko, stejně jako tomu je u klasické verze Huawei Watch GT 3, kterou jsme pro vás mimochodem recenzovali.

Co se týče sportovních aktivit, těch je zde více než 100 a nechybí ani funkce Huawei TruSport, která vám poskytuje personalizované tréninky. Pro sledování spánku je zde připraven Huawei TruSleep 3.0, který dokáže kromě měření také odhalit chrápání či mluvení při spánku. Samozřejmostí je rovněž sledování srdečního tepu a SpO2.

Pokud pravidelně zapomínáte na pohyb, pitný režim, braní léků či spánek, hodinky jsou vám schopny všechny tyto aktivity připomenout. Na jedno nabití vydrží dle společnosti až dva týdny, při tom intenzivnějším týden. V tuto chvíli se začaly prodávat v Polsku za v přepočtu asi 4 200 korun.

Jaký máte názor na Huawei hodinky?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)