Povýšení. S Huawei GT 3 Pro už si změříte EKG jako u doktora

Huawei Watch GT 3 Pro EKG ECG CE certifikace

Zatímco na poli mobilních telefonů společnost Huawei kvůli známým restrikcím podstatně klopýtá, v segmentu chytrých hodinek stále patří mezi top značky. Dál představuje nové a zajímavé smartwatch, o které se příkladně stará i skrze aktualizace a zavádění nových funkcí. Dokazuje to i poslední příjemné oznámení, že Evropští majitelé Huawei Watch GT 3 Pro se nově mohou na toto zařízení o něco více spolehnout  otázce analýzy zdraví. Konkrétně u měření EKG.

“Společnost získala pro svou zcela novou aplikaci Huawei ECG, kterou disponují chytré hodinky Watch GT 3 Pro, certifikaci CE. Spotřebitelé v Evropě, kteří používají v těchto smartwatch funkci EKG, budou schopni provádět měření elektrokardiogramu svého srdce na lékařské úrovni. Díky této certifikaci CE získala aplikace Huawei ECG kvalifikaci pro přístup na trh 33 evropských zemí,” stojí v tiskové zprávě.

I když certifikaci získala přímo aplikace, na takto přesné měření musí být pochopitelně uzpůsobeny i hodinky. “Nová a vylepšená technologie elektrod Huawei Watch GT 3 Pro zajišťuje, že je sběr signálu elektrokardiogramu přesnější a citlivější,” dodává čínský výrobce.

Jaké údaje o těle analyzujete skrze hodinky?

Zdroj:

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)