Update pro Huawei Watch GT 2 otevírá cestu k prémiovým ciferníkům

Huawei Watch GT 2 obchod s placenými ciferníky

Huawei v následujících dnech vydá pro hodinky řady Watch GT 2 nový firmware. Například majitelé těchto hodinek a současně iPhonu dostanou přístup ke stahování a instalaci ciferníků. Uživatelé Androida budou moci v následujících týdnech začít využívat skrze hodinky série Huawei Watch GT 2 obchod s placenými ciferníky. Doposud to šlo jen u telefonů Huawei s HMS. S novým firmwarem doznala výrazných změn i aplikace Počasí. Nyní hodinky graficky zobrazují východ a západ Slunce nebo fáze Měsíce. A pokud se nacházíte v přímořské oblasti, tak i informace o přílivu a odlivu. Aplikace Barometr zase nově dokáže poslat varování před výrazně špatným počasím.

Pro hodinky Watch GT 2 a GT 2 Pro nese nový firmware označení 1.0.12.12, pro sportovní Watch GT2e je to 1.0.7.16.  Aktualizaci pro Watch GT 2 Pro je již možné stahovat, nový firmware pro Watch GT 2 a GT 2e bude uvolněn během následujících dní až týdnů. Uživatelé si mohou jeho dostupnost ověřit přímo přes aplikaci Zdraví. Aktuální verzi této aplikace společnost doporučuje na telefonech s Androidem stahovat přímo z AppGallery.

Využijete obchod s placenými ciferníky u hodinek Huawei Watch GT 2?

Zdroj: TZ Huawei

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)