Nové hodinky Huawei Watch Fit Mini potěší nízkou cenou, hromadou funkcí a parádním vzhledem

huawei watch fit mini

Je tomu jen pár dní, co Huawei představil hodinky Huawei Watch GT3 a už přichází s další nositelnou elektronikou. Tentokrát se jedná o Huawei Watch Fit Mini a jde (překvapivě) o zmenšenou verzi klasických Huawei Watch Fit, které jsme pro vás před nějakým časem recenzovali.

Huawei Watch Fit Mini představeny

Můžeme počítat s 1,47″ AMOLED displejem s rozlišením 368 x 194 pixelů nebo velmi lehkým tělem (20g), stejně tak pak s velmi dobrou výdrží baterie, kterou výrobce udává na 14 dní běžného používání. Samozřejmostí jsou pak funkce jako měření srdečního tepu, SpO2 nebo 96 různých sportovních režimů. Nezapomnělo se ani na spánek. Díky funkci TruSleep 2.0 mají hodinky měřit data o kvalitě spánku s přesností až 96 %.

K dispozici pak budou ve verzích Frosty White a Moch Brown (kůže) a Taro Purple. Jejich cena činí 99 EUR, což je asi 2 500 korun. K hodinkám navíc dostanete zdarma váhu v hodnotě přibližně 1 300 korun a členství Runstatic Premium na jeden měsíc zdarma.

Jak se vám líbí nové hodinky Huawei?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)