Povedené Huawei Watch Fit Elegant se už prodávají v Česku. Cena překvapí

huawei watch fit v česku

Hodinky Huawei Watch Fit jsou už nějakou dobu na trhu a před nějakým časem jsme je pro vás zrecenzovali. Čínská firma se však rozhodla, že kromě klasické varianty hodinek představí ještě Huawei Watch Fit Elegant, která se konečně prodává v Česku a je tvořena z nerezové oceli. Kolik za hodinky tedy zaplatíme?

Huawei Watch Fit Elegant se už prodávají v Česku

Hodinky Huawei Watch Fit netřeba nijak blíže představovat. K základním specifikacím – 1,64″ AMOLED panel s rozlišením 280 x 456 pixelů, uzavřený systém Lite OS, několik sportovních režimů, senzor okysličení krve, senzor srdečního tepu nebo sledování spánku a stresu. Když jsme je recenzovali, řekli jsme že jde o skvělou vstupní bránu do světa nositelné elektroniky. Zamrzí snad jen absence NFC.

Huawei Watch Fit Elegant

Huawei Watch Fit Elegant jsou nabízeny v černém a bílém barevném provedení a v obou případech za ně zaplatíme přiměřených 2 990 Kč. Původně jsme čekali, že budou stát o 500 – 1 000 Kč více, což se naštěstí nepotvrdilo.

Jak se vám hodinky líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)