To jste ještě neviděli. Huawei chystá hodinky se zabudovanými sluchátky

huawei watch buds

Huawei každoročně uvádí na trh několik chytrých hodinek, ale to co chystá jste pravděpodobně ještě neviděli. Hodinky Huawei Watch Buds se totiž pochlubí vestavěnými bezdrátovými sluchátky.

V Číně nyní uniklo balení sluchátek, ale i fotka samotného produktu. Čínský gigant letos vydal modulární hodinky Watch GT Cyber, takže to pro firmu není úplná novinka. Na první pohled Huawei Watch Buds připomínají letos představené Watch GT 3. Tedy až na to, že budou mít s největší pravděpodobností výklopný displej, pod nímž se budou nacházet samotná sluchátka. Otázkou zůstává, jak na tom bude výdrž baterie. Huawei totiž musel logicky někde ušetřit místo.

Stejně tak bychom se mohli bavit o kvalitě zvuku. Každopádně takový nápad nám dává smysl. Ne vždy sebou totiž taháte sluchátka, ale hodinky máte na ruce po většinu dne. O hodinkách zatím nevíme příliš dalších informací, dokonce se společnosti podařilo umlčet veškeré leakery a uniká rovnou prodejní balení. To by mohlo zároveň napovědět, že nejsme daleko od oficiálního představení.

Dává vám takový nápad smysl?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)