Huawei Watch GT Cyber jsou parádní hodinky s odnímatelným tělem

huawei watch gt cyber

Na dnešní konferenci v Číně představila společnost Huawei kromě ohebného telefonu Pocket S a také nové verze svého all-in-one PC MateStation X (2023) rovněž hodinky Huawei Watch GT Cyber. Ty se mohou pochlubit unikátním zpracováním, odnímatelným tělem, hromadou funkcí a také slušnou výdrží na jedno nabití.

Huawei Watch GT Cyber jsou unikátní chytré hodinky, které mají odnímatelné tělo, díky čemuž si je můžete poměrně nezvykle přizpůsobit a dát je do úplně jiného pouzdra. K dispozici budou ve třech verzích, přičemž jedna je určená do města, druhá na sport a třetí bude vyloženě módní.  Samotné tělo se chlubí 1,32palcovým AMOLED displejem s rozlišením 466 x 466 pixelů, což nám dává slušnou jemnost 352 pixelů na palec. Městská a módní verze je tvořena z nanokrystalické keramiky a oceli, zatímco sportovní z kompozitních vláken.

Co se týče samotných funkcí a systému, ten dobře známe z ostatních Huawei hodinek. Počítat tedy můžeme s HarmonyOS, který nabízí více než 100 sportovních režimů a hromadu sledování zdravotních funkcí, ať se bavíme o spánku, SpO2 či srdečním tepu. Počítat můžeme také s NFC a GPS. Při intenzivním používání vydrží Huawei Watch GT Cyber na jedno nabití 4 dny, při tom běžném až týden. Základní varianta vychází v Číně na 1288 CNY, což je asi 4400 korun bez daně. Za prémiové provedení si zákazníci připlatí asi 600 korun.

Huawei Watch GT Cyber FULL REVIEW

Huawei Watch GT Cyber FULL REVIEW

Co říkáte na nové Huawei Watch GT Cyber?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)