TOPlist

Huawei Watch GT Cyber jsou parádní hodinky s odnímatelným tělem

huawei watch gt cyber

Na dnešní konferenci v Číně představila společnost Huawei kromě ohebného telefonu Pocket S a také nové verze svého all-in-one PC MateStation X (2023) rovněž hodinky Huawei Watch GT Cyber. Ty se mohou pochlubit unikátním zpracováním, odnímatelným tělem, hromadou funkcí a také slušnou výdrží na jedno nabití.

Huawei Watch GT Cyber jsou unikátní chytré hodinky, které mají odnímatelné tělo, díky čemuž si je můžete poměrně nezvykle přizpůsobit a dát je do úplně jiného pouzdra. K dispozici budou ve třech verzích, přičemž jedna je určená do města, druhá na sport a třetí bude vyloženě módní.  Samotné tělo se chlubí 1,32palcovým AMOLED displejem s rozlišením 466 x 466 pixelů, což nám dává slušnou jemnost 352 pixelů na palec. Městská a módní verze je tvořena z nanokrystalické keramiky a oceli, zatímco sportovní z kompozitních vláken.

Co se týče samotných funkcí a systému, ten dobře známe z ostatních Huawei hodinek. Počítat tedy můžeme s HarmonyOS, který nabízí více než 100 sportovních režimů a hromadu sledování zdravotních funkcí, ať se bavíme o spánku, SpO2 či srdečním tepu. Počítat můžeme také s NFC a GPS. Při intenzivním používání vydrží Huawei Watch GT Cyber na jedno nabití 4 dny, při tom běžném až týden. Základní varianta vychází v Číně na 1288 CNY, což je asi 4400 korun bez daně. Za prémiové provedení si zákazníci připlatí asi 600 korun.

https://www.youtube.com/watch?v=baKc0Lon_y0

Co říkáte na nové Huawei Watch GT Cyber?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)