Chytré hodinky se zabudovanými sluchátky od Huawei míří do Evropy. Jaká je cena?

huawei watch buds evropa cena

V prosinci představila firma Huawei vskutku unikátní produkt – chytré hodinky, které v sobě mají bezdrátová sluchátka. Na Aliexpressu je podobných produktů hromada, ale Huawei je první velký výrobce, který se k podobnému kroku odhodlal. Nyní míří Huawei Watch Buds také do Evropy, tak si pojďme představit ceny.

Huawei Watch Buds zamíří na evropský trh již 1. března a to za cenu 499 eur, což vychází na asi 12 000 korun. Pokud je však objednáte z oficiálního e-shopu Huawei, dostanete 30 eur slevu a navíc zdarma chytrou váhu Huawei Scale 3.

Pokud byste si mysleli, že musel čínský gigant sáhnout k ústupkům kvůli místu, pletli byste se. Teda až na baterii, která vydrží pouze 3 dny, což je na hodinyk od Huawei podprůměrná hodnota. Jinak jde ale o plnohodnotné chytré hodinky s parádním AMOLED panelem, tělem z nerezové oceli a měřením všeho možného, ať se bavíme o SpO2, spánku, stresu a dokonce nechybí ani EKG.

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dává vám podobný koncept smysl?

Zdroj: Huawei

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)