TOPlist

Přímo z nejvybavenějších Huawei Watch si teď můžete zavolat

Huawei Watch 3 Pro eSIM ČR

Společnost Huawei před několika hodinami oznámila, že do svých prémiových chytrých hodinek Watch 3 a Watch 3 Pro (testovali jsme) přináší mimo jiné i v ČR možnost nezávislého telefonování a připojení k mobilnímu internetu. A to zpřístupněním aktivace virtuální eSIM karty přímo v těchto nositelných přístrojích. Majitelé aktuálně nejdražších a nejvybavenějších Huawei smart watch tak mohou po aktualizaci firmwaru mimo jiné z hodinek volat bez připojení ke spárovanému telefonu.

Huawei Watch 3 Pro funkce eSIM volání

Novinka se hodí nejen pro zvýšení pohodlí při běžném používání, ale také s ohledem na bezpečnost. Díky eSIM totiž dokáží Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro v případě detekce pádu rovnou volat na předdefinovaná čísla. Pro možnost aktivace virtuální účastnické karty je potřeba aktualizovat aplikaci Huawei Zdraví a přidat eSIM od jakéhokoliv z českých operátorů O2, Vodafone či T-Mobile. Hodinky pak budou mít vlastní konkrétní telefonní číslo (aktuálně není v ČR možné používat duplikované z mobilu).

Jak důležitá je pro vás u hodinek eSIM?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)