Masivní únik Huawei TalkBand B6: náramek a handsfree v jednom se dočkal zásadního vylepšení

huawei talkband b6

Populární náramek a handsfree v jednom – Huawei TalkBand B5 bude mít zřejmě brzy svého nástupce. Už je to dva roky od uvedení poslední verze a nyní to vypadá, že přijde další generace. Huawei TalkBand B6 se totiž objevil na videu a únik ze sociální sítě Weibo jsme se dověděli zajímavé informace.

Huawei TalkBand B6 únik informací

Na první pohled to vypadá, že se společnosti povedlo ztenčit tělo modulu, za což dostávala verze B5 a starší největší kritiku. Náramek bude poháněn čipsetem Kirin A1 a nebude chybět podpora Bluetooth 5.1 či USB-C port pro rychlejší nabíjení. Dominantou bude 1,53″ dotykový displej. Samotné tělo bude tvořeno z kovu.

Huawei Band B6 Hand On Video Experience

Huawei Band B6 Hand On Video Experience

Fotografie ukazující balení dokazují spekulaci o tom, že budou existovat i sportovní verze. Cena pak nemá být vysoká. Pohybovat se má od 4 do 6 tisíc korun, což je poměrně příjemná částka. Zatím neznáme datum představení, ovšem vzhledem k tomu, že je náramek již hotov bychom se jej měli dočkat velmi brzy.

Co říkáte na řadu TalkBand? Dává vám smysl?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)