Huawei odtajnil nové rychlé nabíjení Super Charge. Za 30 minut nabije 90 procent baterie

huawei super charge rychle nabijeni nove generace

V dnešní době přichází většina telefonů s podporou rychlého nabíjení a rychlou nabíječkou v balení. Existuje hned několik různých technologií od Qualcomm Quick Charge, OnePlus Dash Charge nebo Huawei Super Charge. A právě poslední jmenovaný zanedlouho oznámí novou generaci rychlého nabíjení. Už nyní jsme se ale dozvěděli první informace o tom, co se zlepší.

Nová generace Huawei Super Charge nabije telefon dvakrát rychleji

Podle posledních zpráv má nová nabíječka společnosti Huawei výstupní specifikace 10V / 4A, takže maximální nabíjecí výkon bude 40 W. To je dvakrát více, než se momentálně používá na vlajkových modelech Huawei. Nabíječka u telefonu Huawei P20 Pro má 22 W.

huawei supercharge rychle nabijeni

Nová generace rychlého nabíjení by tak měla nabídnout nabití 90 procent baterie za pouhých 30 minut. Pro srovnání, Qualcomm Quick Charge 3.0 nabije telefon zhruba do poloviny za 30 minut, OnePlus Dash Charge pak nabije 60 procent za 30 minut. I když zatím nebylo oznámeno více informací o novince od Huaweie, je velmi pravděpodobně, že tohle nové rychlé nabíjení uvidíme již ke konci roku, kdy se na trhu objeví nový vlajkový model Huawei Mate 20.

Jste spokojení s rychlostí nabíjení u vašeho telefonu?

Zdroj: gizmochuna.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)