TOPlist

Několik let starý Huawei P9 dostává nový update. Co přináší?

Huawei P9

Telefon Huawei P9 byl vlajkovou lodí společnosti, která byla však představena již v roce 2016, tedy 5 let zpět. Po vybalení z krabičky na vás čekal systém Android 6.0 s nadstavbou EMUI 4.0, v průběhu let byl však postupně aktualizován také na Android 7.0 a Android 8.0, což je oficiálně poslední verze, která je na telefon k dispozici. Nyní však dostává telefon nový update.

Huawei P9 – Unboxing, Setup & First Look! (4K)

Huawei P9 - Unboxing, Setup & First Look! (4K)

Prozatím je k dispozici v Číně a označuje se jako EVA-TL00 8.0.0.558 (C01). Velikost má pak asi 318 MB a dle oficiálního seznamu přináší nové bezpečnostní záplaty a také optimalizuje funkci smart search, která je k dispozici u gesta při potažení směrem dolů. Vylepšena byl také celková stabilita systému a nově je na domovské obrazovce složka, která doporučuje aplikace. Došlo ale také například k odstranění aplikací WPS Office či AutoNavi, ale můžete si je z Google Play stáhnout znovu.

Už vám také aktualizace dorazila?

Zdroj: gizmochina

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)