Jak vypadá Huawei P50 Pro? Díky novému videu to už není tajemství

huawei p50 pro maketa

Na internet uniklo video spatřující očekávaný telefon Huawei P50 Pro v celé své kráse. Můžeme si tak detailněji prohlédnout jeho design a konstrukci, přičemž lze spatřit hned několik zajímavých detailů.

Video odhaluje Huawei P50 Pro

Jak můžeme vidět, telefon přinese zakřivený displej. Uprostřed jej narušuje průstřel, což je první větší změna. Huawei P40 Pro měl totiž pilulkový průstřel v levém horním rohu, kde se kromě selfie kamerky nacházel také ToF senzor. Nový model tak bude mít zřejmě pouze selfie kamerku a telefon budeme odemykat čtečkou otisků prstů v displeji. Na zadní straně se pak nachází dva velké kruhovité moduly, kde se nachází celkem pět snímačů.

Huawei P50 Pro Hands-On Video (Dummy)

Huawei P50 Pro Hands-On Video (Dummy)

Fotoaparáty mají mít přibližně stejnou ohniskovou vzdálenost, jako tomu bylo u telefonů Huawei P40 Pro a Huawei Mate 40 Pro. Ke 125mm objektivu s 5x optickým zoomem se má přidat zcela nový ultraširoký snímač. Hlavním snímačem má být pak 1″ Sony IMX800, ale potvrzené to ještě není. Telefon má být představen již 29. července, takže se o telefonech již brzy dovíme vše podstatné.

Jak se na nový Huawei těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)