Huawei prý chystá P50 Pocket New. Co říká podezřelý leták?

Huawei P50 Pocket New neoficiální leták

Čínská společnost Huawei s největší pravděpodobností připravuje další verzi své elegantní “véčkové” skládačky s označením Pocket. Trochu překvapivě prý nebude označena další číslovkou v pořadí, ale mluví se o jménu P50 Pocket New. O živou diskuzi kolem tohoto telefonu se v posledních den na sociální síti Weibo postaral leták, který se tváří jako oficiální materiál přímo od Huawei. Ačkoli jeho pravost dle očekávání firma popřela, některé části by nemusely být daleko od pravdy.

Huawei P50 Pocket New leták

V prvé řadě bychom teoreticky mohli počítat s tím, že Huawei P50 Pocket New přijde na trh v barevných variantách Obsidian Black a Crystal White. V té druhé je nyní v ČŠR k sehnání klasický P50 Pocket. Mezi dalšími zmínkami se objevují procesor a displej. Zajímavé je, že zatímco o pohon se má prý oproti současnému modelu starat o něco slabší Snapdragon 778G, zobrazování má zajistit “rychlejší” 120Hz displej.

Co se týká cen, tak u těch neoficiální leták zmiňuje hodnoty 4 999 yuanů (cca 17 600 Kč) u 256GB verze a 6 999 yuanů (asi 24 600 Kč) u varianty s kapacitou 512 GB. Opakujeme, že všechny tyto informace zatím dost plavou na vodě, nicméně na případný příchod dalšího velmi dostupného ohebného “véčka” jsme zvědaví.

Jak se vám líbí původní P50 Pocket?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)