Huawei P30 Pro bude mít 10x zoom i 4 fotoaparáty. Dostane se i na zaoblený displej

huawei P30 pro unik design

Na konci března se oficiálně představuje řada telefonů Huawei P30. Dá se očekávat i zvýšený počet úniků a spekulací. Například nyní jsme se dočkali kompletního odhalení designu Huawei P30 i Huawei P30 Pro. Můžeme tak například vidět, že P30 Pro bude mít hybridní zoom.

Huawei opět posune fotografie u telefonů. Nabídne až 10x hybridní zoom a 4 fotoaparáty

Z dostupných informací víme to, že Huawei P30 Pro bude mít celkem 4 fotoaparáty na zadní straně, bude se podporovat až 10x hybridní zoom. Nebude chybět ani 3D kamera s ToF senzorem podobně jako to má Honor View 20. Vidět můžeme i zaoblenou přední stranu, podobně jako to má Huawei Mate 20 Pro. Čtečka otisků prstů bude v displeji.

Základní verze Huawei P30 bude mít tři hlavní fotoaparáty už bez 10x hybridního zoomu a 3D kamery. Zároveň si můžeme všimnout toho, že displej již nebude zaoblený, ale bude více vycházet z Huawei P20 Pro. I tento telefon by měl obdržet čtečku otisků prstů v displeji. V obou případech se bude o výkon starat Kirin 980, v některých verzích se očekává i 5G verze s modemem Balong 5000.

Líbí se vám více Huawei P30 anebo Huawei P30 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)