Huawei P30 Lite na nových snímcích. Potvrzeny jsou 3 fotoaparáty i minimální výřez

huawei p30 lite unik informaci

Na konci měsíce uvidíme novou řadu Huawei P30 a pravděpodobně se rovnou představí i levnější verze Huawei P30 Lite. Odhadujeme to i podle stále se zvyšujícího počtu uniklých informací a spekulací. Nyní jsme se dočkali kvalitních renderů, které ukazují telefon z obou stran. Potvrzují nový design včetně minimálního výřezu a třeba i 3 hlavní fotoaparáty na zadní straně.

Stane se Huawei P30 Lite opět hitem střední třídy?

Už v minulém roce byl Huawei P20 Lite jeden z nejoblíbenějších telefonů, protože nabízel skvělý poměr ceny a výkonu. Podle uniklých informací Huawei u modelu Lite opět nebude riskovat a zaměří se na vylepšení toho, co se již povedlo.

Na přední straně se nachází 6,15″ velký IPS displej s FullHD+ rozlišením. Všimnout si můžeme minimálních rámečků s kapkovitým výřezem a trochou větší bradou telefonu. O výkon se má starat Kirin 710, který doplní 4/6 GB RAM a 64/128 GB vnitřní paměti. Na zadní straně má být rovnou tři hlavní fotoaparáty s 24 + 8 + 2 MPx a také čtečka otisků prstů. K dispozici budou minimálně tři barevné kombinace. A to černá, bílá a modrá.

Jaká barevná varianta chystané Lite verze se vám líbí nejvíce?

Zdroj: ausdroid.net

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)