TOPlist

Huawei P30 bude mít duální nahrávání videa. Využívá se k tomu periskopický zoom

huawei p30 nahravani videa

Počet úniků o Huawei P30 se nesnižuje. Už to doopravdy vypadá, že čínská společnost neřeší, že unikají nové a nové informace. Tentokrát se novinky objevily na singapurské stránce Huawei a kromě parametrů a designu, jsme se dozvěděli o nových funkcích. Jedna z těch nejzajímavějších je duální nahrávání videa.

Huawei P30 obdrží i několik specifických funkcí k fotoaparátu

Parametry telefonu a design už jsme viděli tolikrát, že to nebudeme znovu opakovat. Pokud vás zajímá, co na začátku příštího týdne Huawei oficiálně představí, doporučujeme náš přehled specifikací Huawei P30 Pro. Ve zkratce půjde o hlavně o 4 fotoaparáty a 10x periskopický zoom. S tím jsou spojené i nové funkce, které unikly ze singapurské stránky Huawei.

V první řadě je to duální nahrávání videa. Tato funkce nebude k dispozici při vydání telefonu, ale objeví se později v aktualizaci. Jak už název napovídá, slouží k nahrávání ze dvou kamer zároveň. Obrazovka telefonu se rozdělí na polovinu. Telefon bude současně nahrávat video z klasického fotoaparátu a zároveň i přiblížení, takže ve výsledku můžete vytvořit mnohem zajímavější záběry například z dovolené, kde můžete výsledné video prokládat záběry se zoomem.

huawei p30 dualni nahravani videa

I další funkce se týká nahrávání videa. Má jít o speciální režim pro nahrávání videa ve špatných světelných podmínkách, podobně jako to můžeme znát z nočního režimu u fotografií.

[aps_product_sz id=“546867″]

Těšíte se na fotoaparát u řady Huawei P30?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)