TOPlist

Huawei P Smart Z bude mít vysunovací selfie kameru. K dispozici jsou první snímky

huawei p smart z design telefonu

Huawei připravuje nový P Smart telefon, který má jednu zajímavost. A to vysunovací selfie kameru. P Smart Z bude tak první telefon této společnosti s tímto ne příliš rozšířeným řešením. Oproti jiným telefonům s vysunovací selfie kamerou jako je Vivo Nex S a Oppo Find X se navíc očekává mnohem nižší cena.

První Huawei telefon s vysunovací selfie kamerou bude P Smart Z

Rovnou ze dvou různých zdrojů unikly snímky na nový chystaný telefon. V první řadě je to server Mobielkopen, o další snímek se postaral nikdo jiný než @evleaks. K dispozici už jsou i údajné parametry tohoto telefonu. Displej má mít velikost 6,59 palců, FullHD+ rozlišení a poměr stran 19.5:9.

huawei p smart z unik

Výkon bude mít na starost Kirin 710, který doplní 4GB RAM a 64GB úložiště. Baterie má mít kapacitu 4 000 mAh. Na zadní straně si můžete všimnout duálního fotoaparátu s 16 + 2 MPx a čtečky otisků prstů. Telefon bude k dispozici minimálně v černé, modré a zelené barvě. Cena se očekává kolem částky 210 eur, v přepočtu tak cca 5 500 Kč. Datum představení není v tuto chvíli známé.

huawei p smart z design

Jak se vám líbí první Huawei telefon s vysunovací selfie kamerou?

Zdroj: gsmarena.com, @evleaks

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)