Huawei zítra představí svou první OLED TV. Co o ní víme?

huawei hongmeng os televize

Společnost Huawei láká na nových plakátech na svou chystanou OLED TV – Huawei Smart TV X65. Ta láká na 65″ obrazovku a zároveň se bude jednat o vůbec první OLED televizi od této společnosti. Na co dalšího se můžeme těšit?

Potěší také vysouvací 24 megapixelová selfie kamerka nad displejem pro videohovory. Nechybí ani senzor, který bude snímat okolí a přizpůsobí barvy, což je jistě příjemná funkce. Celá televize bude běžet na vlastním operačním systému Huawei Hongmeng. Ředitel společnosti Richard Yu také prozradil, že bude možné televizor ovládat zcela novým způsobem. Spekuluje se nad tím, že bude možné ovládání gesty podobně, jako u nového Huawei P40.

A zvuk? Televize má mít celkem 14 reproduktorů umístěných pod obrazovkou. Pokročilý kalibrační proces vytvoří ve vaší místnosti prostorový zvuk a to díky dalším senzorům. K úplnému odhalení má dojít již zítra, takže se dovíme více o dostupnosti a samozřejmě také cenách.

Těšíte se na první OLED TV od Huawei?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)