TOPlist

Huawei Mate SE představen: Lehce upravený Honor 7X

huawei mate se

To, že je střední třída u společností Huawei a Honor nepřehledná, nemusíme už psát. Můžeme vidět mnoho různých telefonů v cenové kategorii 6 až 10 tisíc, které jsou ale minimálně odlišné. Nyní se v USA představil Huawei Mate SE, což je v podstatě Honor 7X.

Huawei Mate SE je lehce upravený Honor 7X

Pokud vám design tohoto telefonu je povědomý, tak je to kvůli tomu, že jde v podstatě o Honor 7X, který už se na našem trhu prodává. Jediné, co se změnilo, je logo a místo kolem duálních fotoaparátů, které má trochu odlišný design. Pokud jde o displej, duální fotoaparát, procesor, konektivitu apod., tak je Huawei identický, jako dříve představený Honor 7X.

Jediný rozdíl najdeme u pamětí, kdy má Huawei k dispozici 4GB RAM a 64GB vnitřní paměť. Ale pouze v zahraničí, kde se prodává Honor s menší pamětí. U nás se Honor 7X prodává ve verzi 4 GB RAM a 64 GB pamětí. I díky tomu se prozatím nedá očekávat, že by se tato novinka prodávala na našem trhu. Šlo by totiž o dva stejné telefony.

[aps_product_sz id=“486780″]

Líbí se vám Honor 7X / Huawei Mate SE?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)